Skorzystaj z naszej wyjątkowej promocji na wszystkie typy i rozmiary kartridży Optima.

 

Nasza aktualna promocja, to doskonała okazja do zaopatrzenia swojego salonu w ulubione igły do makijażu permanentnego. Bez względu na to, czy wolisz wykorzystywać w swojej pracy kartridże RL, RS, Magnum, czy Flat, w naszym sklepie masz możliwość zaopatrzenia się we wszystkie potrzebne typy i rozmiary aż o 20% taniej!

PROMOCJA KOŃCZY SIĘ 7 LIPCA.

 

 

 

CO WYRÓŻNIA KARTRIDŻE OPTIMA?

 

Jakość Kwadron
Wykonane z najlepszych materiałów, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Z nimi rezultat Twojej pracy będzie możliwie najlepszy, a zadowolenie klientek gwarantowane!
Bezpieczeństwo
Jest ono najważniejsze zarówno dla Ciebie, jak i Twojej klientki. Wpływa na rezultat Twojej pracy. Nie zgadzaj się na kompromis kosztem bezpieczeństwa i wybieraj kartridże najwyższej jakości.
Innowacja
Dokładamy wszelkich starań, aby rozwiązania zastosowane przy tworzeniu kartridży mogło sprostać Twoim kreatywnym potrzebom i najnowszym trendom w branży.
Uniwersalność
Idealna praca w połączeniu z maszynkami Glovcon. Pełna kompatybilność z większością maszynek do PMU dostępnych na rynku.
Różnorodność
Dostępność wielu typów i rozmiarów daje nieograniczone możliwości tworzenia. Docenią je wszyscy: zarówno osoby początkujące, jak i specjalistki, które opracowują autorskie techniki pigmentacji.

Jakość i precyzja, które podbijają świat PMU!

 

Obecnie kartridże Optima można spotkać w każdym zakątku świata. Są one pierwszym wyborem zarówno doświadczonych profesjonalistek, jak i artystek stawiających swoje pierwsze kroki w branży. Czytaj dalej, a dowiedz się dlaczego są one niezbędnikiem w Twoim salonie.

Kwadron PMU. We Make Beauty Permanent.