PODZIELAMY TWOJE WARTOŚCI

Wspólnie z Tobą zadbamy o Twoje klientki. Pomożemy Ci dobrać produkty oraz kosmetyki, które zapewnią rezultaty jakich oczekujesz. Dzięki wiedzy naszych ekspertów oraz produktom najwyższej jakości, będziesz miała pewność, że Twoje klientki są w najlepszych rękach.

Jakość

Nasi eksperci dokładają wszelkich starań, aby oddane w Twoje ręce urządzenia i produkty spełniały wszelkie obowiązujące normy i wyróżniały się wysoką jakością.

Bezpieczeństwo

To, co najważniejsze zarówno dla Ciebie, jak i Twojej klientki. My nie godzimy się na kompromis kosztem bezpieczeństwa.

Innowacja

Dokładamy wszelkich starań, aby każde zastosowane przez nas rozwiązanie mogło sprostać Twoim kreatywnym potrzebom.

Wiedza

Dbamy o to, abyś w Kwadron PMU Academy mogła zaczerpnąć z wiedzy i doświadczenia ekspertów z całego świata.

NASZA MISJA

Misją Kwadron PMU jest dostarczanie wysokiej jakości produktów i kosmetyków do makijażu permanentnego, które spełniają Twoje oczekiwania. Produkty, które oferujemy wykonane są z najlepszych materiałów, a kosmetyki z najwyższej jakości składników. Wszystko po to, aby zapewnić ich skuteczność, trwałość oraz bezpieczeństwo.

NASZA WIZJA

Pragniemy zapewnić naszym klientom profesjonalne narzędzia, które ułatwią im wykonywanie makijażu permanentnego, a jednocześnie zapewnią trwały efekt. Nasza firma angażuje się w ciągły rozwój produktów oraz usług, aby zawsze sprostać wymaganiom rynku oraz potrzebom naszych klientów. Naszym celem jest stać się wiodącą marką w branży kosmetyków do makijażu permanentnego i ciągle podnosić poprzeczkę dla standardów w tej dziedzinie.

NASI EKSPERCI

W swojej działalności całą naszą uwagę skupiamy na Twoich potrzebach. Na co dzień inspiruje nas Twoja pasja i kreatywność, dlatego linergistów nazywamy Artystami PMU! Kwadron PMU to miejsce, w którym nasza innowacyjność i pasja spotykają się z wiedzą i doświadczeniem najlepszych ekspertów PMU z całego świata. 

Ostatnio oglądane