NUVA COLORS.

Paleta inspiracji dla prawdziwych artystek PMU!

Przedstawiamy nową linię profesjonalnych pigmentów do PMU, NUVA COLORS! Jeśli jesteś artystką PMU, która poszukuje wysokiej jakości i w pełni bezpiecznych pigmentów do makijażu permanentnego, koniecznie wypróbuj NUVA COLORS. Bogata gama tych profesjonalnych pigmentów otworzy przed Tobą nieograniczone możliwości, a Twoje klientki zachwyci wspaniałymi efektami po wygojeniu.

Kolaż barw. Od subtelnej elegancji do śmiałych stylizacji.

NUVA COLORS charakteryzuje się bogatą paletą kolorów, która zaspokoi kreatywne potrzeby każdej artystki PMU. Niezależnie od tego, czy dążysz do uzyskania subtelnych, naturalnych efektów, czy też bardziej odważnych, śmiałych stylizacji, w ponad 80 kolorach dostępnych w linii NUVA zapewne odnajdziesz swoje ulubione odcienie.

Precyzja i kontrola. Pigmenty stworzone do pracy warstwowej dla spersonalizowanych efektów.

Wiele linergistek marzy o posiadaniu pełnej kontroli nad intensywnością i głębokością aplikowanych kolorów. Pigmenty z linii NUVA zostały opracowane tak, aby zapewnić Ci możliwość pracy warstwami, co pozwala na tworzenie spersonalizowanych odcieni oraz płynne łączenie kolorów. Daje to oszałamiające i unikalne efekty niezależnie od typu skóry klientki. Pozwól swojej wyobraźni rozwinąć skrzydła i eksperymentuj z pigmentami NUVA udoskonalając wszelkie techniki pigmentacji.

 

Bezpieczeństwo i jakość. Pigmenty spełniające wymogi REACH.

Wypróbowanie pigmentów NUVA, z powodzenim zakończy Twoje długie poszukiwania wysokiej jakości produktu, który jednocześnie spełnia unijne wymogi REACH. Z dumą informujemy, że wszystkie pigmenty NUVA COLORS dostępne w naszym sklepie są zgodne z REACH. Możesz mieć pewność, że spełniają one najwyższe standardy bezpieczeństwa, dając Ci spokój i pewność w Twojej codziennej pracy.

Nowe wymiary koloru. Dedykowane zestawy, które dostarczą ciekawych inspiracji.

Każda strefa pigmentacji wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego NUVA COLORS oferuje dedykowane zestawy do pigmentacji ust, brwi, powiek, areoli, blizn oraz skóry głowy. Zostały one zaprojektowane po to, aby wyeliminować trudności związane z doborem kolorów odpowiednich dla indywidualnych potrzeb Twoich klientów.

Dołącz do ekspertów PMU, którzy pokochali pracę z NUVA.

Z pigmentami NUVA stworzysz piękno w każdym odcieniu! Uwolnij swoją kreatywność, eksperymentuj z kolorami dostępnymi w palecie i ożyw swoje artystyczne wizje. Autentyczne rezultaty pigmentacji z użyciem pigmentów NUVA możesz zobaczyć na naszym Facebooku oraz Instagramie, gdzie ekspertki z branży PMU dzielą się efektami swojej pracy. Dołącz do naszej społeczności, aby poszukiwać inspiracji i dzielić się z nami swoimi kreacjami. Wybrane posty opatrzone #kwadronpmu udostępniamy codziennie w naszych Relacjach.

Galeria
Pigmentacje (powyżej) wykonane przez Martę Ziółkowską-SerafinMartę Kot-Pakulską i Lucie Schreiber. Kliknij na poszczególne prace, aby dowiedzieć się, których kolorów NUVA użyły w swoich pracach nasze ekspertki.