• Pretty Me Up.

    Linia kosmetyków wspomagających proces pigmentacji od Kwadron®.

Pretty Me Up.

Kosmetyki premium, które zapewnią Twojej klientce prawidłową pielęgnację

 

Linia kosmetyków Pretty Me Up. powstała po to, abyś mogła w sposób profesjonalny zadbać o skórę klientki, która swoje marzenia o pięknym wyglądzie powierza właśnie Tobie!Pretty Me Up. wspomaga zarówno Ciebie, jak i Twoją klientkę na każdym etapie wykonywania makijażu permanentnego.

Premium Lip Balm

Luksusowy i wszechstronny balsam, który przygotowuje skórę Twoich klientek do zabiegów pigmentacji, a także przyspiesza proces gojenia dla zapewnienia trwałych rezultatów.

Składniki aktywne: olej kokosowy | masło z mango | witamina E

Zobacz więcej

Premium Witch Hazel

Hydrolat wody oczarowej, który łagodzi podrażnienia, opuchliznę i stany zapalne skóry powstałe w wyniku pigmentacji. Przyspiesza proces gojenia i ma znaczny wpływ na prawidłowe utrzymywanie się pigmentu w skórze.

Składniki aktywne: oczar wirginijski (Hamamelis Virginiana L.) 

Zobacz więcej

Premium Process Mousse

Mus o konsystencji delikatnej pianki, który skutecznie łagodzi niepożądane objawy po zabiegach makijażu permanentnego. Minimalizuje obrzęki oraz krwawienia, koi skórę i redukuje zaczerwienienia, zapewniając prawidłowy proces gojenia.

Składniki aktywne: masło shea | masło z mango | olej z awokado | olej kokosowy | olej ze słodkich migdałów | witamina E

Zobacz więcej

Premium Micellar Water

Wszechstronna woda micelarna zapewniająca delikatne i skuteczne doczyszczanie pigmentu oraz pielęgnację podrażnionej skóry na każdym etapie pigmentacji. Odpowiednia dla każdego rodzaju skóry. 

Składniki aktywne: alantoina | betaina | pantenol | ekstrakt z nagietka | ekstrakt z oczaru wirginijskiego

Zobacz więcej

 

 

CO WYRÓŻNIA KOSMETYKI PRETTY ME UP.?

 

Profesjonalne podejście
Oszczędzaj swój cenny czas. Polecaj klientkom skuteczną pielęgnację przed zabiegiem oraz po jego zakończeniu. Profesjonalne przygotowanie skóry na kilka dni przed pigmentacją uchroni Cię przed ewentualną utratą umówionego terminu. Dobranie odpowiedniej pielęgnacji po zabiegu pomoże klientce w uniknięciu częstych błędów.
Bezpieczeństwo
Zadbaj o skórę klientki używając kosmetyków, które zostały odpowiednio dopasowane do procesu pielęgnacyjnego. Zawierają one najszlachetniejsze składniki i opracowano je tak, aby zminimalizować ryzyko podrażnienia skóry oraz jej nadmiernej traumatyzacji.
Utrwalone rezultaty
Uzyskaj możliwie najwspanialsze efekty swojej pracy dzięki zastosowaniu kosmetyków z linii Pretty Me Up. Ich dobroczynne działanie zapewni prawidłowe gojenie nawet poza Twoim salonem, a także dłuższe utrzymanie się pigmentu w skórze. Klientkom podarujesz prawidłowy rytuał pielęgnacyjny, a efekty Twojej pracy będą zachwycać na dłużej!
Kompleksowa opieka
Zapewnij swoim klientkom odpowiednią pielęgnację zarówno w swoim salonie, jak i poza nim. Stosowanie kosmetyków PMU. zalecaj nawet na kilka dni przed zabiegiem, aby dobroczynne działanie ich składników przedłużyć na czas samej pigmentacji. Po zabiegu natomiast, poleć te produkty z linii PMU., które zapewnią prawidłowy proces gojenia.
Dobroczynny skład
Najwyższej jakości surowce użyte do produkcji kosmetyków z linii PMU. zapewnią skórze Twoich klientek optymalny poziom nawilżenia i regeneracji. Najszlachetniejsze z nich to oczar wirginijski, ekstrakt z nagietka, masło shea, olej za słodkich migdałów, olej z awokado, masło z mango, olej kokosowy i witamina E.

Pretty Me Up. Cosmetics that Truly Care.